Telegram hakkında

Değerli Üyelerimiz,

Anlık haberleşme, karşılıklı bilgi alışverişi yapabilmek adına daha önce kurduğumuz WhatsApp guruplarından hemen herkesin çok yararlandığını biliyoruz. Ancak whatsapp uygulamasının yaklaşık 256 kişilik bir guruba olanak vermesi nedeniyle katılımcı sayısını arttırmak için daha uygun bir uygulama olan Telegram uygulaması üzerinden bir dermatoloji gurubu kurulması kararlaştırılmıştır.

Yapılacak şey telefonunuza ya da bilgisayarınıza Telegram uygulamasını indirip oluşturulacak guruba dahil olmanızdır. Bunun için moderatörlük görevini Dr. Sadık Yılmaz ve Dr. Emel Çalıkoğlu üstlenecektir.

Üyelerimiz iletişim amacıyla dernek kayıtlarında bulunan telefon numaraları aracılığı ile Telegram uygulamasına dahil edilecektir. Bu sisteme dahil olmak istemeyen üyelerimizin dernek sekreteryamıza  ( sekreterya@turkdermatoloji.org.tr ) bildirim yapmaları durumunda sistemden çıkarılmaları söz konusu olacaktır. 

Telegram platformunun sadece mesleki anlamda anlık ve acil bilgi - görüş alışverişi maksadıyla kullanılmasının planlandığını bildirir, konuya ilginizi rica eder hepinize iyi çalışmalar dileriz.

Türk Dermatoloji Derneği Yönetim Kurulu