Türk Dermatoloji Derneği Yönetim Kurulu'ndan

Değerli Üyelerimiz,
06.02.2023 tarihinde meydana gelen depremlerden etkilenen Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya, Diyarbakır, Kilis, Şanlıurfa, Adıyaman, Hatay, Osmaniye, Adana illeri başta olmak üzere çevre il ve ilçelerde yaşayan tüm üyelerimize geçmiş olsun diyor, hayatını kaybeden üyelerimize rahmet ve yakınlarını kaybeden üyelerimize baş sağlığı diliyoruz.
Bugüne kadar edindiğimiz bilgiler doğrultusunda;
Hatay'da görev yapmakta olan üyemiz Dr. Ebru Gündüz’ün hayatını kaybettiğini derin üzüntü ile bildiririz.
Hatay'da Dr. Murat Harbutluoğlu ve ailesinin maalesef halen enkaz altında olduklarını, Dr. Sevda Önder’in kıymetli babasını kaybettiğini, Dr. Önal Duran’ın değerli eşi, baldızları ve kayınvalidesinin vefat ettiğini öğrenmiş bulunuyoruz.
Bölgeden ayrılmak isteyen ve konaklama destek talebinde bulunan üyelerimiz için gerekli girişimleri tamamlamış olduğumuzu bilgilerinize sunarız.
Gelişmeleri yakından takip ettiğimizi, alanımız ve mesleğimiz itibariyle gerekenleri bir an önce planlamak için elimizden geleni yapacağımızı ve sizleri bilgilendirmeye devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz.
Tüm kalbimizle ve güçlü meslek örgütümüzün tüm imkanları ile yanınızda olduğumuzu, her türlü destek ve katkı için hazır bulunduğumuzu hatırlatmak istiyoruz.


Saygılarımızla,
Türk Dermatoloji Derneği Yönetim Kurulu

Eklenme tarihi: 09.02.2023